היכן אפשר לקבל את ההכוונה המקצועית שלנו?


FacebookTwitter

 
 

סדנאות קבוצתיות

מטרת הסדנה
מטרתן של סדנאות ההכוונה הינה מתן כלים לקבלת החלטות בתחום הלימודים והתעסוקה. הסדנאות כוללות קבלת מידע על המקצועות השונים והיכרות טובה יותר עם מאפיינינו האישיים ועם הדרכים לבחירת המקצוע המתאים לכל אחד מאתנו.

למי מיועדת הסדנה?
הסדנאות מיועדות לקבוצות מטעם גופים וארגונים שונים – ועדי עובדים המספקים סדנה לילדיהם הבוגרים של העובדים כחלק מדאגתם לרווחת העובדים, אגודות שירות לאומי, שירות צבאי, מדרשות, עיריות, מתנ"סים וכדו', ולקבוצות המתארגנות לבד.
 
כיצד פועלת הסדנה?
הסדנה פעילה ומלווה בחוברת מידע והדרכה הניתנת למשתתפים. התהליך כולו מקבל המחשה וחיזוק על ידי חלק מהנוכחים בסדנה, המשתפים את הקבוצה בהתלבטויותיהם ובמגוון המקצועות המעניינים אותם. בעזרתם ובאמצעות סיפורים אמיתיים של משתתפים שעברו הכוונה אישית (תוך שימוש בשם בלתי מזהה) אנו רואים כיצד פועל התהליך. 

הכלים המתקבלים בסדנה ממשיכים לעמוד לרשות המשתתפים לצורך קבלת החלטות בתחום זה גם בהמשך דרכם. בנוסף נידונות בסדנה שאלות שעולות, כגון מה בין לימודים אקדמיים ללימודי תעודה, מה בין לימודים באוניברסיטאות ללימודים במכללות אקדמיות ושאלות נוספות המועלות על ידי המשתתפים.

פרטים נוספים
אחד מיתרונות הסדנה הוא הגעתה אל המשתתפים (ולא הם אליה), במקום בו הם רגילים או בו נוח להם להתכנס ממילא. הסדנה שומרת על אווירתה ועל יעילותה על ידי שמירה על מספר משתתפים של עד חמישה עשר איש.
משך הסדנה כשעה וארבעים דקות.


להזמנת סדנה לחץ כאן
או התקשר: 02-9919070,  052-3493113

 

 

 
 

 
 בחירה טובה - חפצי רובלין    טל. 02-9919070,   052-3493113     בית שמש     heftsi@bchiratova.com 
 

Design: Edna Ricklin's studio

לייבסיטי - בניית אתרים