היכן אפשר לקבל את ההכוונה המקצועית שלנו?


FacebookTwitter

 

מקצועות – חברה

     
הידרותרפיה
: טיפול במים. שיטת טיפול הנעשית בבריכת שחיה ומיועדת לשיפור תפקוד מערכות העצם, השריר, העצב ועוד. הטבילה, הציפה והשחייה במים בצורות שונות משמשות לטיפול ושיקום ילדים ומבוגרים עם בעיות נוירולוגיות (עצב), בעיות אורתופדיות (עצם), בעיות קשב וריכוז, פיגור, אוטיזם ועוד. תכונותיהם המיוחדות של המים (אפשרות הציפה, התנגדות המים לתנועה, הולכת חום, זרימת המים סביב גופים ועצמים ולחץ המים) מאפשרות שיקום שאינו מתאפשר בתנאים אחרים.
 
       
ביבליותרפיה: שיטת טיפול באמצעות הקריאה והכתיבה הספרותית. מכיוון שעולם היצירה משקף בצורה כלל אנושית את עולם הדימויים והחוויות של בני האדם מניחה הביבליותרפיה כי כל אדם יכול למצוא את עולמו הפנימי בתוך הטקסטים והיצירות המתאימים. הטקסטים הקיימים, או הנכתבים בידי המטופל, מאפשרים הגעה אל עולם התת מודע של האדם, ללא החסימה המתרחשת כאשר מדובר ישירות בו עצמו. מתוך כך מתאפשרת העלאת הגורמים המעכבים אל המודעות והטיפול בהם.

  
לוגותרפיה
: שיטת טיפול המבוססת על הרעיון שהדבר אותו מחפש האדם בחייו והגורם המשאיר אותו בריא הוא מציאת משמעות. אבי השיטה הוא ויקטור פרנקל, מחבר הספר "האדם מחפש משמעות", שהגיע לשיטה זו לאחר שעבר את השואה. בארץ ניתן ללמוד שיטת תרפיה זו במכללת גורדון בחיפה.

  
גרפותרפיה
: טיפול באמצעות הכתב. הדרך שבה אדם כותב אינה עבודה של היד, אלא עבודה של המוח, כאשר היד היא הכלי המשמש לכתיבה. הקשר בין כתב היד, כמו גם צורות פיסיות אחרות של ביטוי האישיות של האדם, מוכח מדעית. קשר זה עובד בצורה דו כיוונית: לא רק האישיות משפיעה על גורמים פיסיים שונים (גוף, צורת דיבור, צורת הליכה, צורת כתיבה ועוד), אלא גם שינוי באחד או יותר מהצורות הפיסיות הנ"ל משפיע על האישיות. גרפותרפיה היא שיפור הכתב, המביא לשיפור בתפקודים השונים של האדם.

  
אנשי לוגיסטיקה
: אחראים לספק לייצור הנעשה בארגון או מפעל את המלאי, תשתיות הייצור ואיכות וכמות השירותים הנלווים אליו, תוך התייחסות למקום, לזמן ולעלות. לימודי לוגיסטיקה מתמקדים במקצועות יסוד כמתמטיקה, סטטיסטיקה, חקר ביצועים והתנהגות ארגונית; ניהול רכש ומלאי, אחזקה, תובלה וכדו'; לימוד מערכות מידע ניהוליות ושימושי מחשב ועוד. לימודי לוגיסטיקה מעמידים במרכז את האדם והחברה, הבנת תופעות הקשורות להתנהגות בני האדם והחברה בה הם חיים והבנת הארגונים בהם פועלים בני אדם.

    
חוקרים ומרצים – לימודי זקנה: גרונטולוגיה. חקר הגורמים לזקנה, השינויים הפיסיולוגיים, הנפשיים והחברתיים הבאים עמה והשפעותיה. לימודים אלה קיימים כיום באוניברסיטאות חיפה ובן גוריון.

    
חוקרים ומרצים – לימודים אמריקניים: לימודים בין-תחומיים, המשלבים זיקה הדוקה בין תולדות ארה"ב, תרבותה הרוחנית והספרותית ומורשתה החוקתית.

  
חוקרים ומרצים – לימודים ספרדיים ולטינו-אמריקאיים
: לימודי היסטוריה, תרבות, שפה, חברה, מדינה, כלכלה, פוליטיקה, יחסים בינלאומיים, ספרות, אמנות, דת, יהודים בארצות ספרד ועוד. שפות נלמדות: ספרדית, פורטוגזית.

  
חוקרים ומרצים – לימודים רוסיים וסלאביים
: לימודי היסטוריה, שפה, בלשנות, ספרות ותרבות רוסית וסלאבית.

  
חוקרים ומרצים – לימודים קלסיים
: הוראה ומחקר של השפות, התרבות, הספרות, ההיסטוריה וההגות של העולם היווני והרומי. הלימודים מבוססים על קריאת ספרות מופת בשפת המקור ומקורות לא ספרותיים: אפיגרפיים, פפירולוגיים וארכיאולוגיים. כמו כן נחקרים תחומי המגע של התרבות הקלאסית עם תרבויות אחרות, כגון התרבות היהודית בת התקופה.

    
חוקרים ומרצים – לימודי האסלאם והמזרח התיכון: תולדות עמי האסלאם ותרבותם מימי תחילת ההיסטוריה המוסלמית עד ימינו. דגש על ידע רחב של התרבות האיסלאמית, ההיסטוריה של המזרח התיכון ולימוד השפה הערבית.

  
חוקרים
ומרצים – לימודים הודיים וארמניים
: לימודים אלה נלמדים במסגרת לימודי אסיה ואפריקה. הלימודים כוללים שפה, דת, תרבות וספרות של תרבויות אלה. ניתן לבחור התמחות בלימודי הודו או ארמניה.

  
חוקרים ומרצים –
לימודי מזרח אסיה
: הלימודים כוללים לימודי השפות והתרבויות של אזור זה והבנת העמים הגרים בו, ומעניקים כלים מקצועיים לאלה העתידים לבוא עימם במגע בתחום העסקי, המדיני, החברתי והתרבותי. שפות: סינית, יפנית, קוריאנית.

  
אנליסטים
: עוסקים בניתוח והערכה של חברות עסקיות ויחידות כלכליות ברמות שונות. עובדים בבתי השקעות, בנקים, חברות ביטוח, משרדים ממשלתיים ועוד, בניתוח של הסביבה העסקית ושל דו"חות כספיים, הערכת שווי של חברות, שיקולי השקעה, מיזוגים ורכישות, הכנת תכניות עסקיות, דירוג סיכונים וניתוח שווקים. יש צורך ביכולת ניתוח גבוהה, יכולת הבעה בכתב, יכולת ביטוי ותקשורת ברמה גבוהה, אנגלית ברמה גבוהה וחשיבה יצירתית בהתמודדות עם מצבים.

  
אקטוארים
: משתמשים בטכניקות מתמטיות לפתרון בעיות כלכליות וחברתיות בהן משולבים מצבים של אי ודאות. ישנם שלושה סוגים של אקטוארים, בהתאם להתמחותם העיקרית: אקטואר של ביטוח חיים - פנסיה ובריאות, מתמחה בעיקר בבעיות הקשורות לתמותה, נכות וסיכוני חיים אחרים; אקטואר של ביטוח כללי - בעיות הקשורות לביטוחי רכוש, חבויות וניהול סיכונים, ואקטואר פיננסי - בעיות הכרוכות בתנאי השקעה עתידיים בעידן של אי ודאות. אקטוארים מועסקים בחברות ביטוח, קרנות פנסיה, בנקים וחברות פיננסיות. בחברות ביטוח הם אחראיים לקביעת תעריפי הביטוח ועתודות הביטוח ועוד. בקרנות הפנסיה הם עוסקים בתכנון תנאי הפנסיה, קביעת עלותה והכנת מאזנים אקטואריים. בבנקים ובחברות פיננסיות הם מועסקים בניתוח וחיזוי מצבים כלכליים.

  
רואי חשבון
: מופקדים על בחינת ההוצאות וההכנסות של חברה, ארגון או בעלי עסקים, הכנת הדו"חות הכספיים שלהם ופיקוח על יישומם. לעתים נותנים גם ייעוץ כספי, המסייע בקבלת החלטות בנושאי קביעת מחירים, חלוקת תקציב, השקעות בצרכי העסק השונים וכדו'.
 
     
מנהלי חשבונות
: מנהלי חשבונות אחראים על מעקב אחר הוצאות והכנסות, איסוף הנתונים הכלכליים של הארגון/ חברה/ עמותה שעבורה הם עובדים ושמירת קשר עם בנקים וגורמי מימון. הנתונים מועברים לרואה החשבון, הבודק את המאזנים הכספיים של הארגון ומכין דו"חות לרשויות המס. בלימודי הנה"ח קיימות דרגות: הנה"ח סוג 1 ו- 2 (הנלמדים בקורס אחד), הנה"ח סוג 3 וחשבונאי בכיר מדופלם. לימודי הנה"ח מתקיימים בבתי"ס מקצועיים ובמכללות לא אקדמיות. כדי לעבוד כמנה"ח יש לעבור בחינת הסמכה של משרד העבודה.
 
  
חשבי שכר
: חשבי שכר מיישמים בעבודתם ידע מתחומי מס הכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה, ביטוח פנסיוני ועוד לצורך חישוב מדויק של שכר העובדים. לימודי חשבות שכר מכינים את הלומד למבחן של לשכת רואי החשבון בישראל.

  
יועצי מס
: יועצי מס אחראים על תכנון ותיאום מהלכים הקשורים במס, ייצוג הלקוחות בפני רשויות המס ובפני המערכת הבנקאית, אחריות על ניהול ספרים והכנת דו"חות כספיים. כמו כן נותנים יועצי מס ייעוץ בתחום יחסי עבודה והתקשרות עם עובדים, בתחומי החיסכון, שיווק ומכירות והחלטות עסקיות שונות. כבעל הכשרה בהנהלת חשבונות יכול יועץ המס לעבוד גם בתחום חשבות שכר. יועצי מס עובדים במשרדי ראיית חשבון, הנהלת חשבונות וייעוץ מס.

  
עמילי מכס
: עמילי מכס מוסמכים לייצג בעלי עסקים מול רשויות המכס, בעלי ידע ונסיון בתהליכים הקשורים לסחר בינלאומי. מקשרים ומתווכים בין יבואנים ויצואנים לבין שלטונות המכס. עבודתם קשורה בניירת, תשלומים ומיסים. רוב החברות לעמילות מכס עוסקות גם בצדדים הקשורים להובלה ימית ויבשתית ובביטוח ימי. פעילותם מקדמת שחרור סחורות נכנסות ושילוח סחורות יוצאות. יעילותם באה לביטוי במהירות הביצוע של הפעולות הנ"ל, ניהול המשא ומתן מול נציגי המכס לגבי סיווג הסחורה (ובהתאם לכך גובה המס) וביכולתם להשיג ללקוחותיהם חסכון בהובלה.
 
  
בנקאים
: בנקאים נותנים שירות ללקוחות בתחומים כגון: הפקדות ומשיכות כספים, פתיחת תכניות חסכון, מתן הלוואות, אשראי, השקעות, משכנתאות וכו'. עובדי הבנק מתקבלים לעבודה בשתי רמות:
1. עובדים שאינם אקדמאים, המועסקים כטלרים/ פקידי קבלה וכדו' ומקבלים הכשרתם בבנק. עם הזמן ישנן אפשרויות קידום.   2. עובדים אקדמאים, בוגרי החוגים לכלכלה/ מינהל עסקים (עם או בלי התמחות במימון ובנקאות) וכדו', היכולים להשתבץ במשרות בכירות יותר מלכתחילה. העבודה בבנקאות הינה
עבודה מול קהל הדורשת תודעת שירות, יחסי אנוש טובים, סבלנות, הבנה כלכלית בהתאם לרמת התפקיד ועבודה מול מחשב.
 
  
יועצי השקעות ומנהלי תיקים
: יועצי השקעות ומנהלי תיקים נותנים ייעוץ לגבי אפיקי השקעה במניות ובניירות ערך ומסחר בשוק ההון, בניתוח דו"חות כספיים ובניתוחים טכניים של פעילות חברות. יש להבחין בין קורסים ללימודי שוק ההון המיועדים לרכישת ידע לניהול תיק ההשקעות הפרטי לבין קורסים המיועדים לקבלת תעודה כיועץ השקעות ומנהל תיקים. בין נושאי הלימוד: דיני ניירות ערך, אפיקי השקעה שונים, שיטות מסחר, אגרות חוב, בניית תיקי השקעות ועוד. במסלול למי שאינם אקדמאים מתווספים גם קורסים בכלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה.
 
 
  
יועצים פנסיוניים
: החוק מבדיל בין "שיווק פנסיוני" ו"ייעוץ פנסיוני", כאשר תפקידו של יועץ הפנסיה הוא לתת למבוטחים מידע וכלים להחליט מהי תכנית הפנסיה המתאימה לו ביותר, בעוד אדם העוסק בשיווק פנסיוני מוכר תכניות ביטוח שיש לו זיקה אליהן ונקרא "סוכן ביטוח פנסיוני".

  
יועצי משכנתאות
: מכיוון שמשכנתא היא בדרך כלל הלוואה בסכום גבוה לטווח ארוך, וכוללת אפשרויות למסלולים רבים ושונים, הרי שהבחירה בין המסלולים השונים אינה פשוטה. בעוד הבנקים וחברות הביטוח מייעצים ללקוח תוך התחשבות בצרכיהם שלהם, הרי שיועצי משכנתאות בלתי תלויים נותנים ללקוח ייעוץ אוביקטיבי המותאם למצבו ולצרכיו האישיים.
 
  
תקשורת שיווקית
(מַרקום): אנשי תקשורת שיווקית מטפלים בנושאים כגון: ניהול תוכן אתר, תיאום הפקת חומר שיווקי, ארגון השתתפות בתערוכות, ביתנים, פרסומים של החברה וכו', ניהול יחסי ציבור ופרסום של החברה. המרקום כפוף פעמים רבות למנהל השיווק או מנהל המכירות באותה חברה. בדרך כלל יש צורך ברמה גבוהה של ידיעת השפה האנגלית בדיבור ובכתיבה, רקע של לימודי שיווק ו/או יחסי ציבור, עבודת צוות ויחסי אנוש טובים. העבודה לעתים אינטנסיבית וכרוכה בהתמודדות עם עומס גדול בזמן קצר. נדרשת הבנה של תהליכי בניית מותג ושיווק, הבנה של הלקוחות, היכרות עם הטכנולוגיה הנמצאת כיום בשימוש ועם הענף המקצועי בו עוסקים.


מנהלי מוצר: תפקידם של מנהלי מוצר הוא ליזום מוצרים חדשים הרלוונטיים לתחום העיסוק של החברה בה הם עובדים. מנהלי מוצרים מועסקים היום בחברות הייטק רבות העוסקות בחומרה, בפיתוח תוכנה ובמוצרים המשולבים חומרה ותוכנה. לצורך עבודתו נדרש מנהל המוצר להבנה שיווקית ועסקית ולהבנה טכנית. הוא צריך להכיר את השוק בו החברה פועלת, לחשוב על רעיונות למוצרים או לשירותים חדשים, להעריך את הביקוש הצפוי, לכתוב תכנית עסקית המסבירה להנהלה את כדאיות המוצר וכו'. לאחר שהמוצר קבל את אישור ההנהלה צריך מנהל המוצר להגדיר את תכונות המוצר (או השירות) ומאפייניו, לתאם את פיתוחו על ידי החברה עצמה או על ידי ספק חיצוני, להדריך את מוקדי התמיכה והמכירה של החברה ועוד. במקביל ישנם מנהלי מוצר שתפקידם מתמקד בעיקר בשיווק המוצר כלפי חוץ (מחוץ לחברה), ואשר עוסקים בהכנת האסטרטגיה השיווקית של המוצר, אסטרטגיית הפניה אל השוק, הפרסום וכו'.

  
תועמלנים רפואיים
: מקור המלה תועמלנות במלה "תעמולה". במלה תועמלנות משתמשים בד"כ בהקשר של מכירת ציוד רפואי ותרופות, דהיינו בהקשר הרפואי. המכירה נעשית בשיווק ישיר ע"י הליכה ללקוחות פוטנציאליים ומתן הסבר על המוצר ויתרונותיו. התפקיד דורש ידע בתחום המוצרים שבהם מדובר (בדרך כלל מבוקשים בוגרי תואר ראשון במדעי החיים/ רוקחות/ סיעוד/ תזונה/ פיסיותרפיה וכדו') ויכולת שיווק (כושר שכנוע, אמינות וכו').

  
לוביסטים
: אנשים הפועלים בכנסת למען מטרות של גופים, מוסדות או ציבור מסוים בעלי עניין בתחומים כמו איכות הסביבה, השכלה, תקשורת, אינטרסים עסקיים/ כלכליים ועוד. גופים אלה מעסיקים אנשי מקצוע, בדרך כלל מעולם השיווק והפרסום, בעלי כושר שכנוע, יכולת משא ומתן, יכולת קליטה מהירה של אנשים ומצבים, הבנה משפטית, היכרות עם אופי העבודה בכנסת ונהליה, בעלי יושרה ויכולת ליצור אמון. מטרתם של הלוביסטים היא לזהות את חברי הכנסת שמטרותיהם קרובות לאלו של הלקוח ולעבוד מולם בעניין שלשמו באו.

  
פיקוח עבודה
: קביעת מדיניות בנושא בטיחות בעבודה, בריאות העובדים וגהות תעסוקתית, ופיקוח ואכיפת הוראות החוקים והתקנות השונים בתחומים אלו.
 
  
פיקוח עירוני
: שמירה על איכות החיים בעיר, תברואה, חניה והסרת מפגעים.

  
אפוטרופוס כללי
: פיקוח על אופן ניהול הרכוש והכספים על ידי האפוטרופוסים, שהם אנשים המתמנים ע"י בית המשפט לענייני משפחה כאחראים על מי שאינו מסוגל לדאוג לענייניו.

  
שגרירים, קונסולים
: נציגים רשמיים של מדינה או ארגון בינלאומי שנשלחים למדינה אחרת כדי לנהל את היחסים בין שתי המדינות. הדיפלומטים מייצגים את עמדת ממשלתם ועוסקים בעניינים שונים הקשורים ליחסים בין המדינות. תפקידים דיפלומטיים שונים הם: שגריר, קונסול, ציר, נספח (לענייני מסחר, תרבות וכדו') ועוד. ההכשרה לתפקידים אלה נעשית בקורסי צוערים הנערכים ע"י משרד החוץ.

  
עובדי תשתיות לאומיות
: חברת החשמל, בזק, רשויות: נמלים ורכבות, שדות תעופה וכדו'.

  
הכוונה חינוכית
:
הכוונה לבתי ספר מתאימים, סיוע במעבר בין בתי ספר (=עבודה מול עיריות ומועצות) וכדו'.

  
מפעילי אתרי תיירות
: פארקים, שייט, מפעילי מרכזי מבקרים, מפעילי תיירות שטח (רכיבה על סוסים, ספורט אתגרי, רכבי שטח, פינות חי) ועוד.

  
מומחים לשעות הפנאי
: תחום הכשרת מומחים לשעות הפנאי הולך ומתפתח.  אחד מקהלי היעד שאליו מכוונת מומחיות זו הוא הגיל השלישי, שבו יש יותר פנאי לאחר היציאה לגמלאות. עם זאת מכוון התחום גם לקהלי יעד אחרים בשל התפתחות הטכנולוגיה, המקצרת את משך הזמן של תהליכים שונים ובכך תורמת להארכת שעות הפנאי של בני האדם בכלל.

  
טוענים רבניים
: ייצוג בבתי דין רבניים. טוענים וטוענות רבניים מייצגים אנשים בנושאי גירושין, עגינות, גיור, דיני משפחה, דיני ממונות. כמו כן משמשים טוענים רבניים רבים גם כמגשרים, מנחי משפחה ונישואין ובוררים.

  
קציני מבחן
: קציני מבחן וחוקרי נוער מאתרים ומוצאים מענה למצבם של ילדים שהוצאו ממשפחתם לאחר התעללות, עבריינים צעירים, וילדים ונוער החוסים במוסדות לא מתאימים ואשר יש להעבירם למקום טוב יותר. קציני המבחן הם עובדים סוציאלים העובדים במסגרת משרד הרווחה. בין שאר תפקידיהם הם מגישים לבתי המשפט תסקירים, שחוות הדעת הכתובה בהם יכולה להשפיע על המשך מאסר או שחרור ממאסר של הצעירים.

  
עורכי פטנטים
: עורכי פטנטים עוסקים בתהליך הכרוך בקבלת אישור ורישום הפטנט. תהליך זה כולל הגדרה מדויקת של הפטנט, שכנוע בוחן הפטנטים בחדשנותו ועוד, ויכול להימשך כמה שנים. פטנטים משתייכים בדרך כלל לתחום הטכני או לתחום של קניין רוחני. על עורך הפטנטים להיות בעל השכלה טכנית (מחשבים, הנדסה), או בתחומים של מדעי הטבע (לצורך הטיפול בפטנטים מעולם התרופות ומדעי החיים), וכן לעבור התמחות ומבחני הסמכה. בנוסף דורש העיסוק יכולת כתיבה, בעיקר באנגלית, והבנה משפטית.
 
  
משפטנים
: אנשים בעלי השכלה משפטית יכולים להיות עורכי דין או שופטים וכדו', אך השימוש במושג משפטנים קשור בדרך כלל באנשים שאינם מיישמים את הכשרתם המשפטית בדרכים הנ"ל, אלא כמרצים למשפטים, פרשנים משפטיים וכדו'.
 
  
יועצים משפטיים
: עורכי דין העוסקים במתן שירותים משפטיים לגוף מסוים, ציבורי או פרטי. בין היועצים המשפטיים לגופים ציבוריים ישנם היועץ המשפטי לכנסת, יועצים משפטיים למשרדי הממשלה, יועצים של מבקר המדינה ונשיא המדינה ויועצים משפטיים לרשויות המקומיות. תפקידם של היועצים המשפטיים במגזר הציבורי הוא לוודא השמירה על מינהל תקין. בעוד החלטות היועצים המשפטיים לממשלה מחייבות את הרשויות, הרי שדין זה לא חל על יועצים משפטיים במגזר הפרטי ואין חובה להישמע להם. אלו גם אלו עוסקים במתן חוות דעת משפטיות, בייצוג בבתי משפט ועוד.
 
 
שירות בתי הסוהר: עבודת בשירות בתי הסוהר היא עבודת האחריות על החזקת אסירים ועצורים במשמורת בטוחה ונאותה, תוך שמירה על כבודם, מילוי צרכיהם הבסיסיים והקניית כלים מתקנים לכל האסירים המתאימים לכך, במטרה לשפר את יכולתם להיקלט בחברה עם שחרורם. יחד עם האחריות לאסירים ולעצורים אחראי השב"ס גם לפיתוח ואחזקה של מתקני כליאה הולמים. בשב"ס פועלות חטיבת מבצעים, חטיבת מודיעין, חטיבת כליאה, יחידת לוחמי נחשון לליווי אסירים פליליים ובטחוניים, יחידת מצדה לתגובה מהירה במתקני הכליאה בעתות חירום, יחידת בילוש, וכן חטיבת חינוך, טיפול ושיקום אסירים.

 
שירות הבטחון
: שב"כ (סוכנות הביון הפנימית) והמוסד (סוכנות הביון החיצונית): סוכנים, חוקרים, אנשי מודיעין, סיכול ריגול, אבטחת מתקנים, אבטחת מטוסים, אבטחת אישים, אנשי טכנולוגיה, מערכות מידע, לוגיסטיקה, סיכול טרור.

  
עוזרים וירטואליים
: עוזרים וירטואליים עוסקים במתן שירותי מזכירות ומנהלה הניתנים מרחוק לחברות ובעלי עסקים. שירותיהם יכולים לכלול השבה לטלפונים, טיפול בלקוחות, טיפול בדואר ובדוא"ל, ניהול אתר, כתיבת מסמכים שונים וטיפול בהם ועוד. העוזרים הוירטואליים יכולים להיות עצמאים הנותנים שירות לחברות, או שכירים המועסקים על ידי חברה מסוימת ואשר אינם עובדים במשרדי החברה אלא ממקום אחר, בדרך כלל מביתם.

  
עוזרים אישיים
: עוזרים אישיים מסייעים לבעלי עסקים במטלות שונות במשרד ומחוצה לו. שירותיהם כוללים סיוע בשליחת דואר, טיפול בניירת וכדו' בתוך מקום העבודה, וכן יציאה לשליחויות שונות וטיפול בעניינים אישיים של המעסיק (כגון: לקיחת ילדי המעסיק מהגן או מביה"ס לביתם בזמן שהמעסיק נמצא בעבודה). שירותים אלה מאפשרים למעסיק לנהל שעות עבודה מסודרות בידיעה שהטיפול בנושאים שונים שאינו יכול לגשת אליהם בשעות העבודה מטופלים בידי עוזרו האישי.

  
כירולוגים
: כירולוגים עוסקים באבחון על פי קריאה בכף היד. כפות ידי אנשים שונות זו מזו כשם שטביעות אצבעותיהם שונות, ומאפיינים רבים של כף היד (לא רק הקווים השונים, אלא גם גודל האצבעות, גמישות, צורה ועוד) נקבעים כבר בשלב העוברות. עם זאת, בשונה מטביעות אצבעות שאינן משתנות, ישנם מאפיינים בכף היד המשתנים בהתאם לחיים. הקריאה בכף היד אינה "ניבוי" לעתיד אלא אבחון בהווה בנושאים שונים כגון מאפיינים אישיים, משפחה, זוגיות, עבודה ועוד.

  
מסייעים לבנייה ועיצוב בתים
: אנשים המתמצאים בבנייה ועיצוב פנים המסייעים לקוני דירות ובתים באזור מגוריהם בפיקוח על הבנייה ובעיצוב הבית בשל הימצאות קוני הבית במרחק רב מן הבית שקנו.   
 

 

  

 

 
 בחירה טובה - חפצי רובלין    טל. 02-9919070,   052-3493113     בית שמש     heftsi@bchiratova.com 
 

Design: Edna Ricklin's studio

לייבסיטי - בניית אתרים