היכן אפשר לקבל את ההכוונה המקצועית שלנו?


FacebookTwitter

 
 
מי אנחנו

בחירה טובה
"בחירה טובה" פועלת החל מ- 2007 במטרה לסייע לאנשים להכיר ולממש את הפוטנציאל שלהם בתחומי הלימודים והתעסוקה באמצעות היכרות לעומק עם מאפייניהם האישיים ועם מאפייני המקצועות השונים.
 
חפצי רובלין - מנהלת
חפצי רובלין, מקימה ומנהלת "בחירה טובה", בעלת תואר ראשון ורקע בלימודי ניהול משאבי אנוש ובתחקירנות, מאבחנת, מכוונת ומלווה אנשים בתהליך חיפוש לימודים ומקצוע, הן בבחירה ראשונה והן בשינוי מקצוע. במהלך השנים הנחיתי קבוצה של נשים בעלות עסקים, והיום משמשת אחראית תכנים של ימי עיון באגודה הישראלית לייעוץ תעסוקתי.


אשר חליוה - גרפולוג
אשר הוא גרפולוג בעל מעל 35 שנות נסיון (!),ידוע כקורא C.T בכתב היד, מהווה גם גרפולוג משפטי בכיר (בנוסף לאבחונים מקצועיים ואישיים), כותב מאמרים רבים בתחום ונותן הכשרה לגרפולוגים.


הגרפולוגיה שונה מייעוץ לבחירת מקצוע בכך שאינה כרוכה בתהליך. התהליך הוא חלק חשוב בבחירת מקצוע מפני שהוא המקום בו אנו שואלים, חושבים, מבינים ומתחברים. הגרפולוגיה אינה שואלת את האדם שאלות ואינה מבקשת דבר מלבד כתב היד, והיא שואבת את תשובותיה ממקומות שאינם במודעותנו. ככזו היא יכולה להוות לעתים השלמה לתהליך ההכוונה. השלמה זו נעשית כאשר אני רואה צורך בכך, או לפי בחירת הלקוח. כאשר מתקיים גם אבחון גרפולוגי מתקיים לאחריו מפגש מסכם המקשר ומסכם את העולה מתהליך ההכוונה ומניתוח כתב היד גם יחד.

שירותים נוספים
תחקיר: בתחום ההכוונה לבחירת מקצוע מתחדש המידע כל הזמן. מידע שנאסף לפני חמש או עשר שנים כבר אינו בהכרח רלוונטי. מכללות נוספות קמות, מסלולי לימוד חדשים נפתחים, מקצועות חדשים עולים ויורדים. משום כך, בכל מסירת מידע ללקוח ישנו דגש על היות המידע רלוונטי ומעודכן.


הפניות: מה קורה אם יש לך צרכים מיוחדים, או נושאים המצריכים עבודה נוספת לאחר הייעוץ התעסוקתי? חלק ממומחיותו של יועץ באה לביטוי בקשרים שיש לו עם אנשי מקצוע נוספים, וביכולתו לספק לכל נועץ את מה שהוא צריך גם מעבר לייעוץ התעסוקתי. בבחירה טובה יש לנו הכלים והקשרים המקצועיים כדי להמשיך לכוון וללוות אותך בהתאם לצרכיך. 

 
                                                                                "אין בעולם שמחה כהתרת ספקות"
                                                                             מצודת דוד על הפסוק "מאור עיניים ישמח לב" - משלי ט"ו, ל.
 
 

 

 
 בחירה טובה - חפצי רובלין    טל. 02-9919070,   052-3493113     בית שמש     heftsi@bchiratova.com 
 

Design: Edna Ricklin's studio

לייבסיטי - בניית אתרים